Mywebmarket


Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi.

[Sprzedam] Usługi i firmy > Usługi

Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi.
Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi. Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi. Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi.

Opublikowano: 29-07-2019 | Wygaśnie: 17-12-2019

Wyświetleń: 81 (unikalne: 62)

Cena: 80,00 zł

Region: Wielkopolskie Jarocin
Adres: 63-200 Jarocin, ul. Wrocławska 12
E-mail: pokaż adres email...

 

Polska firma OLDOM sp. z o.o. zajmuje się produkcją pali, kotew ,fundamentów stalowych,wkręcanych w ziemię, mających zastosowanie w budowie:  domów, hali, tarasów, ogrodzeń, placów zabaw, kładek, pomostów, oświetlenia – lamp ogrodowych i ulicznych, montowania tablic reklamowych, banerów, itp.

System ten stosowany jest od lat w innych krajach i pozwala na budowę ww. obiektów zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów. Dzięki zastosowania naszego produktu zyskujemy łatwość i szybkość montażu.

Nie musimy kopać lub wiercić pod obsadzenie słupów nośnych i obsadzać ich w zaprawie betonowej. Wkręcony pal, kotwa, fundament, pozwala na dalsze prace budowlane bez przerw technologicznych związanych z twardnieniem zaprawy betonowej lub innej.

Wkręcanie naszych fundamentów odbywa się za pomocą klucza - urządzenia, który udostępniamy, wypożyczamy naszym klientom. System nie wymaga zastosowania drogich i specjalistycznych maszyn aby wkręcić nasze fundamenty w ziemię.

Więcej informacji na stronie www.oldom.info

Informacje szczegółowe pod telefonem numer 694 745 875

e-mail   oldom2@op.pl


captchaTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję