Mywebmarket


Słoneczny 8

[Sprzedam] Nieruchomości > Domy

Słoneczny 8
Słoneczny 8 Słoneczny 8

Opublikowano: 29-07-2019 | Wygaśnie: 10-12-2019

Wyświetleń: 55 (unikalne: 44)

Cena: 419.000,00 zł

Region: Podlaskie Łomża
Adres: Plac Kościuszki 1, 18-400 Łomża
Telefon: +48 737 666 000
E-mail: pokaż adres email...
Rynek: pierwotny

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem typu „Słoneczny 8”  o powierzchni 168,01 m2 wraz z działką o powierzchni 427 m2, położony na malowniczym osiedlu „Słoneczne Wzgórze” w Piątnicy.

Dom typu „Słoneczny 8” to nowoczesny i przestronny dom, którego głównymi zaletami jest energooszczędność i niski koszt utrzymania. Cechuje go również funkcjonalny rozkład pomieszczeń, w skład którego wchodzi rozległy, otwarty parter oraz poddasze z czterema, pełnymi słońca pokojami, garderobą, łazienką oraz pralnią. . Częścią dodatkową domu jest obszerny garaż (zaliczany jako część użytkowa budynku). Z zewnątrz budynku wykonana została izolacja termiczna i przeciwwilgociowa ścian fundamentowych i zewnętrznych z wykonaniem tynków elewacyjnych, ściany wewnętrzne murowane, wykonane tynki wewnętrzne i posadzki. Zamontowano również opaski wokół domu, tarasy, drzwi zewnętrzne i okna.

Zrealizowane zostaną przyłączenia mediów (wodociąg gminny – realizacja 2019r, kanalizacja gminna, gaz ziemny- termin I kwartał 2020r, prąd) oraz doprowadzenia  instalacji wewnętrznych (elektryczne, wodociągowe, kanalizacyjne, C.O- bez osprzętu). Użyty został uniwersalny komin systemowy z kotłownią przystosowaną pod dowolny rodzaj ogrzewania.

Wszystkie ww. media zostaną doprowadzone do działki- podłączenie po stronie Kupującego. Cena nie zawiera docieplenia i zabudowy G/K poddasza, zagospodarowania zielenią oraz ogrodzenia terenu.

Oferowana nieruchomość jest z rynku pierwotnego - kupujący nie płaci  2% podatku PCC. Podana kwota jest ceną brutto domu (z podatkiem vat 8%).

Wszelkie pytania dotyczące realizacji oraz zakresu wykonania proszę kierować pod nr.: +48 737 666 000

 

 

 


captchaTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Back to top