Mywebmarket


Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 107x40 siła 580 kg

[Sprzedam] Usługi i firmy > Usługi

Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 107x40 siła 580 kg

Opublikowano: 16-09-2019 | Wygaśnie: 29-06-2020

Wyświetleń: 144 (unikalne: 116)

Dodane przez: konwalia21
Region: Świętokrzyskie
Telefon: 888999898
E-mail: pokaż adres email...

=Przedmiotem ogłoszenia jest uchwyt magnetyczny z magnesem do łowienia w wodzie, wykonany z dwóch magnesów, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe wklejone są w metalowej obudowie, do których wkręcane są ucha z oczkiem do liny.

Prezentowane rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc obudowy czynnej co daje dwukrotnie większą siłę magnesu przez co zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (studni). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Moc uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt z magnesem oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy neodymowe do poszukiwań o udźwigu od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasza firma działa na rynku już od 2005 roku, wcześniej jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w wytwarzaniu, imporcie oraz sprzedaży mocnych magnesów neodymowych najwyższej jakości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z przedsiębiorstwami z całego świata, dzięki czemu możemy wytwarzać nie tylko magnesy neodymowe, ale też wszelakiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była dopasowana do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów, dzięki czemu w naszym sklepie odnaleźć można magnesy neodymowe w przeróżnych rozmiarach oraz kształcie, wśród których można wyróżnić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne i przeróżne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej witrynie https://dhit.pl
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl


captchaTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję