Mywebmarket


Unimetal Recycling – skup katalizatorów

[Kupię] Motoryzacja > Części samochodowe

Unimetal Recycling – skup katalizatorów

Opublikowano: 05-05-2020 | Wygaśnie: 03-11-2020

Wyświetleń: 68 (unikalne: 52)

Dodane przez: unimetal
Region: Małopolskie Trzebina
Adres: 32-540 Trzebinia, ul. Tuwima 21
Telefon: +48 796 674 474
E-mail: pokaż adres email...

Unimetal Recycling jest działającym od lat przedsiębiorstwem zajmującym się skupowaniem oraz przerobem katalizatorów pochodzących z różnego rodzaju maszyn i pojazdów. Na dzień dzisiejszy posiadamy największy zakład przetwórczy w tej części Europy. Współpracujemy z firmami z całego świata, oferując swoim klientom w pełni profesjonalną obsługę – wszystko to dzięki doświadczonej kadrze wykwalifikowanych specjalistów.

Dzięki aktualizowanemu każdego dnia cennikowi, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą możliwą, bardzo atrakcyjną cenę skupu katalizatorów. Swoim klientom oferujemy natychmiastową zapłatę za towar, a jedynym wymogiem rozpoczęcia z nami współpracy jest posiadanie pozwolenia na gromadzenie odpadów oraz dostarczanie każdego miesiąca przynajmniej 100 sztuk katalizatorów.

Nasza firma działa zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego oraz unijnego prawa, odzyskując metale szlachetne w sposób bardzo sprawny oraz bezpieczny dla środowiska. Posiadamy swoją siedzibę w nowo wybudowanym zakładzie w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Trzebini. Wyposażona w nowoczesne maszyny i sprzęt siedziba znajduje się więc w bardzo dogodnej lokalizacji - zaraz przy autostradzie A4.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.Adres naszej strony internetowej: https://unimetalrecycling.pl/


captchaTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję