Mywebmarket


Strefa Terapii i Edukacji Rodzinnej

[Usługi] Usługi i firmy > Zdrowie

Strefa Terapii i Edukacji Rodzinnej

Opublikowano: 20-07-2020 | Wygaśnie: 19-08-2020

Wyświetleń: 32 (unikalne: 29)

Dodane przez: ster
Region: Małopolskie Kraków
Adres: ul. Tomickiego 22, Osiedle Botanika
Telefon: 530 369 265
E-mail: pokaż adres email...

Strefa Terapii i Edukacji Rodzinnej to grupa posiadających wieloletnie doświadczenie specjalistów, w której skład wchodzą psychologowie, psychoterapeuci i neuroterapeuci będący w stanie pomóc w przypadku wielu problemów. Staramy się tworzyć i podnosić standardy diagnozy oraz terapii licznych zaburzeń. Dzięki wykształceniu i wiedzy, w sposób innowacyjny i pewny podchodzimy do swojej pracy.

Pomagamy zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Wpieramy osoby posiadające zaburzenia depresyjne, osobowości, będące w żałobie, czy chorujące na nerwicę. Prowadzimy również psychoterapię indywidualną: psychodynamiczno-systemową oraz cognitywno-behawioralną. Zapewniamy pomoc parom, wspierając je tym samym w najtrudniejszych życiowych chwilach.

Dzięki współpracy z licznymi placówkami naukowymi znajdującymi się na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy pomoc dzieciom mającym autyzm, czy zespół Aspergera. Rodzicom towarzyszymy już od momentu ciąży i wspieramy ich fachową pomocą. Naszym priorytetem jest przede wszystkim skuteczność, dlatego zachowujemy wysoki standard oferowanych usług.


captchaTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję