liczba osób na stronie:


Zainwestuj na giełdzie krypto walut

Usługi i firmy Usługi finansowe

Zainwestuj na giełdzie krypto walut
Zainwestuj na giełdzie krypto walut Zainwestuj na giełdzie krypto walut

Opublikowano: 14-09-2021 | Wygaśnie: 13-11-2025

Wyświetleń: 105 (unikalne: 71)

Cena: 10.000.000,00 zł

Dodane przez: Awatar zbyszek835
Lokalizacja: Podlaskie
Adres: 6013 68th rd
E-mail: pokaż adres email...

Zrejestruje się na BitBay 

Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty
Giełda numer 1 w Polsce.

BitBay jest licencjonowaną i jedną z największych giełd kryptowalut w Europie, obsługującą ponad 800 000 użytkowników na całym świecie. Platforma działa od 2014 roku i listuje ponad 30 kryptowalut (m.in. Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ripple, Zcash, Tron, Stellar, a także Tether), cztery waluty FIAT (PLN, EUR, GBP, USD). Obecnie na giełdzie jest dostępnych ponad 100 rynków. BitBay umożliwa wpłaty przelewami bankowymi oraz kartami kredytowymi, a także oferuje użytkownikom tryb PRO, aplikacje mobilne oraz program partnerski. BitBay działa na licencji estońskiej. W 2020 giełda otrzymała licencję “Providing a virtual currency service” w Estonii

Kliknij i zarejestruje się na BitBay

Obsługa Klienta

Strona giełdy funkcjonuje w 9 *ęzykach: polskim, angielskim, rosyjskim, portugalskim, hiszpańskim, chińskim, brazylijskim, niemieckim. Wybrane *ęzyki pokrywają większość Europy i obu Ameryk, a także część Azji. 

Do usług Klientów jest dedykowany czat za pomocą którego klienci mogą porozmawiać supportem giełdy. Czas pracy wsparcia: od poniedziałku do soboty, w godzinach 9:00-17:00. Co najważniejsze - obsługa odbywa się w *ęzyku polskim.

Działa również Centrum pomocy. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, jest możliwość utworzenia własnego zgłoszenia.

Ogłoszenie grzecznościowe.


captchaTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję