POLSKA to firma zarejestrowana na giełdzie w USA

Opublikowano: 22-02-2023

Wróć do spisu artykułów


POLSKA to firma zarejestrowana na giełdzie w USA

 

Pełna nazwa spółki zwanej Polską brzmi

 

 POLAND REPUBLIC OF CIK#: 0000079312

  

 

Polski minister finansów zarejestrował w amerykańskim rejestrze firm handlowych w systemie EDGAR spółkę o nazwie POLAND REPUBLIC OF CIK#: 0000079312. Podmiot ten ma wszystkie dane identyczne z danymi przysługującymi państwu polskiemu. Identyczne jest logo, godło a siedziba rejestrującego zlokalizowana jest w siedzibie Ministerstwa Finansów. 

 

Firma REPUBLIC OF POLAND dla której pracujemy ma siedzibę pod adresem 233 MADISON AVENUE NEW YORK NY 10016 Mapa, adres korespondencyjny do departamentu HR to MINISTRY OF FINANCE, UL. SWIETOKRZYSKA 12, WARSAW POLAND R9 00916. Mapa

 

Z dokumentów rejestracyjnych wynika, że sprzedano nas już w 2002 roku za rządów SLD – PSL. Wtedy to zawiązano spółkę pod adresem Polskiego Konsulatu w Nowym Yorku, która ma prawo sprzedawać Polskie zadłużenie. Żaden z późniejszych zdradzieckich rządów postępowego PO jak i "patriotycznego" PiS-u nie zakwestionowali i nie podważali tego haniebnego czynu.  Teraz bomba: najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów. Każdy, kto kupi, może stać się właścicielem kawałka Polski. Na gruncie prawa handlowego nabywać prawo własności można za długi, poprzez zamianę długów na akcje. Czy teraz rozumiecie dlaczego wszystkie kolejne polskie rządy z zamkniętymi oczyma zadłużały Polskę ? Dlaczego premier Morawiecki bierze kolejne kredyty na tzw tarcze ochronne dla przedsiębiorstw ? Bo taki jest plan. Trzeba maksymalnie zadłużyć kraj aby ogłosił niewypłacalność a później przejąć jego aktywa właśnie za długi. Do przejęcia są olbrzymie złoża surowców i np. lasy - czyli terytorium. 

 

Jeden z zaniepokojonych obywateli państwa polskiego złożył kilka miesięcy temu zapytanie do Rzecznika Praw Obywatelskich czy taka rejestracja rzeczywiście miała miejsce. Rzecznik zwrócił się w tej sprawie z oficjalnym pisemem do Ministerstwa Finansów a instytucja ta potwierdziła, że istotnie minister finansów zarejestrował Polskę jako firmę. Polski resort finansów poinformował że rejestracja jest wymogiem związanym z możliwością emisji obligacji skarbowych na rynku amerykańskim.

 

Odpowiedź ministerstwa jest tylko częściowo prawdziwa a można wręcz powiedzieć, że jest manipulacją i wprowadza Polaków w błąd. Jeśli rzeczywiście rejestracja miałaby być tylko dlatego żeby sprzedać polskie obligacje na rynku amerykańskim to powstaje zasadnicze pytanie. 

 

Dlaczego zarejestrowano jako firmy praktycznie każdą polską instytucje publiczną na amerykańskiej giełdzie ?  Jeśli poszperamy trochę na stronach amerykańskiej giełdy to zobaczymy, że status prywatnych firm mają w Polsce np. sady, urzędy skarbowe, policja, ministerstwa, urząd prezydenta RP, kancelaria Prezesa Rady Ministrów. 

 

Ministerstwo Finansów zmanipulowało Polaków udzielając cząstkowej tylko odpowiedzi i w ogóle nie wyjaśnia prawdziwego ukrytego celu rejestracji państwa polskiego jako firmy prawa handlowego. Ponadto co roku w marcu minister finansów robi sprawozdanie finansowe dla tej spółki bo wtedy właśnie kończy się jej rok rozrachunkowy. 

 

W konsekwencji powyższych dokonań okazuje się, że urzędnicy wielu instytucji publicznych w Polsce nie reprezentują już państwa polskiego tylko reprezentują spółki prawa handlowego i mają obowiązek prawny dbać o interesy właściciela danej spółki. Nie ma już czegoś takiego jak interes publiczny. Zgodnie z prawem policjant, urzędnik skarbowy czy sędzia nie ma już obowiązku dbać o interes obywatela czy państwa ale ma obowiązek dbania o interes właściciela spółki i jest to usankcjonowane prawnie. 

 

Zainteresowanym zweryfikowaniem tego polecam poprosić np. sędziego o okazanie legitymacji potwierdzającej, że jest sędzią państwowym. Będziecie zaskoczeni. Policjant też nie okaże legitymacji, że jest policjantem państwowym. Także urzędnik sanepidu nie jest urzędnikiem państwa polskiego i nie ujawni nam takiej legitymacji gdyż jest urzędnikiem prywatnej korporacji o numerze rejestracyjnym D-U-N-S  424099648. 

 

Dla potwierdzenia tego co piszę każdy może sam sobie wejść sobie na stronę Bisnode która skupia wszystkie zarejestrowane na świecie podmioty gospodarcze, potwierdza prowadzenie przez nie działalności gospodarczej i oznacza je unikalnym dziewięciocyfrowym numerem identyfikacyjnym. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce małymi literami jakąś instytucje lub urząd i pojawi się unikalny numer identyfikacyjny takiej firmy, jej pełna nazwa handlowa i siedziba.   

 

Podsumowując, Polska od wielu lat posiada rządy okupacyjne a Polacy nie są właścicielami swojego kraju. Zostało to usankcjonowane prawnie. Czynności nadzorcze i zarządzające nad Polakami (np. najważniejsze to zbieranie i redystrybucja podatków) pełnią zarządzający spółką w osobach Prezesa Rady Ministrów oraz Prezydenta RP. Do tego służy im aparat represji w postaci prywatnej policji, prywatnych sądów, poborców podatkowych itd. Dla utrwalenia tej dominacji nad narodem tubylczym mamy też od niedawna wojska okupacyjne na naszym terenie. Nie posiadamy też suwerenności pieniądza.  

 

Z perspektywy czasu min Sienkiewicz miał racje mówiąc, że Polska nie istnieje, że polski nie ma, jest tylko h..d.. i kamieni kupa. Ma racje też bardzo dobrze poinformowany premier Morawiecki który mówił: „Polska jest kolonią. Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy…. „ 

 

 

 

Poniżej dla przykładu wypisy z kilku ważniejszych zarejestrowanych instytucji: 

 

 

Numer D-U-N-S 522895457  pod tym numerem zarejestrowana jest prywatna polska firma prawa handlowego pod nazwą: KOMENDA GLOWNA POLICJI, ul. Puławska 148-150 Warszawa, POLAND, kod kraju 597

Tutaj poniżej podaje kilka linków do sprawdzenia:

dnb.com   sec.gov  wolnisłowniani  duns Nagranie  Polska to firmaPostaw mi kawę na buycoffee.to
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję