liczba osób na stronie:

Informatyka programowanie
Programowanie komputerów – proces projektowania, tworzenia, testowania i utrzymywaniakodu źrudłowego programów komputerowych lub urządzeń mikroproceorowych (mikrokontrolery). Kod źródłowy jest napisany w języku programowania, z użyciem określonych reguł, może on być modyfikacją istniejącego programu lub czymś zupełnie nowym. Programowanie wymaga dużej wiedzy i doświadczenia w wielu różnych dziedzinach, jak projektowanie aplikacji, algorytmika, struktury dancy,języki programowania i narzędzia programistyczne, kompilatory, czy sposób działania podzespołów komputera. W inżinieri programowani programowanie (implementacja) jest tylko jednym z etapów powstawania programu.

Między programistami trwają nieustanne debaty, czy programowanie komputerów jest sztuką, rzemiosłem czy procesem inżynieryjnym. Bezpośrednią formą sztuki w tej dziedzinie jest demoscena.

Inną debatą dotyczącą tego przedmiotu jest stopień, w jakim język programowania wpływa na formę, jaką przybiera oraz jak funkcjonuje końcowy program. Jest ona analogiczna dohipotezySapira-Whrofa wlingwistyce.


Usługi java i kotlin wiele innych...

Witam pochodzę z Nepalu i świadczę usługi w java i kotlin. „Pionierski i zorientowany na bezpieczeństwo programista oferujący ponad trzy pięć doświad...

Usługi | Zagranica

Zainstaluje zabezpieczanie strony SSl

Pomogę zainstalować i uzyskać certyfikat zabezpieczający stronę certyfikatem SSL Instalacja udana na hoście lh Nie testowałem na innych hostach.  O...

Podlaskie | Łomża

09-02-2021

65,00 złPortal utrzymuje się dzięki Twojemu promowaniu ogłoszeń, promuj ogłoszenie lub kliknij w reklamę.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję