Mywebmarket

Informatyka programowanie
Programowanie komputerów – proces projektowania, tworzenia, testowania i utrzymywaniakodu źrudłowego programów komputerowych lub urządzeń mikroproceorowych (mikrokontrolery). Kod źródłowy jest napisany w języku programowania, z użyciem określonych reguł, może on być modyfikacją istniejącego programu lub czymś zupełnie nowym. Programowanie wymaga dużej wiedzy i doświadczenia w wielu różnych dziedzinach, jak projektowanie aplikacji, algorytmika, struktury dancy,języki programowania i narzędzia programistyczne, kompilatory, czy sposób działania podzespołów komputera. W inżinieri programowani programowanie (implementacja) jest tylko jednym z etapów powstawania programu.

Między programistami trwają nieustanne debaty, czy programowanie komputerów jest sztuką, rzemiosłem czy procesem inżynieryjnym. Bezpośrednią formą sztuki w tej dziedzinie jest demoscena.

Inną debatą dotyczącą tego przedmiotu jest stopień, w jakim język programowania wpływa na formę, jaką przybiera oraz jak funkcjonuje końcowy program. Jest ona analogiczna dohipotezySapira-Whrofa wlingwistyce.


Stylizacja strony, poprawa wyglądu.

stylizacja strony. zmiana kolorów na stronie, liter, tła... dodanie ciekawych efektów. zaokrąglanie rogów, animacje zdjęć.. zmian nagłówka strony, ...

Podlaskie | Łomża


1
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Back to top